Doprava je nyní až k Vám domů za 65 Kč! Českou poštu nevyužívám, proto se nemusíte bát, že budete muset jít na poštu.

Aktuální možnosti dopravy na e-shopu

Aktuálně k 27. 3., 10:00 hodin

Moji milí, je pro mne klíčové, aby e-shop běžel dál, nehledě na to, že je v téhle divné době fajn udělat si něčím malým radost a mne to také pomůže (a to nejen k zaplacení faktur a účtů, ale pomůže mi to i na duši, z každé objednávky mám upřímnou radost a roste ve mně naděje, že to bude zase všechno dobré). Doprava je tedy vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády nastavená takto:

  • osobní odběry jsou zrušené (po dohodě ale můžu objednávku předat v Heřmance mezi dveřmi a dát zpět poštovné)
  • naprosto odmítám, aby si zákazníci museli pro objednávky kamkoliv chodit, proto posílám výhradně jen na adresu domů/do práce a tato doprava je teď v shopu levnější než obvykle - stojí 65 Kč
  • zásilky vezu z bezpečnostních důvodů a i kvůli urychlení odpoledne rovnou na depo dopravce a v systému vidím, že doprava funguje bez problémů, balíčky jsou doručené za dva dny, někdy už do druhého dne
  • svozy budu po dobu karantény dělat maximálně 2x týdně, v pondělí a ve čtvrtek
  • dobírka je kvůli urychlení převzetí zásilky vypnutá
  • posílám pouze po ČR (aktuální informace jsou takové, že na Slovensku dopravci příliš nefungují a objednávky se toulají z místa na místo)

 

Děkuji za pochopení i za dosavadní podporu, opatrujte se!

Myyna

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.