Během prázdnin provoz na prodejně po-čt 13-19 hodin, pá 11-16 hodin.

Diář 2021 s nálepkami

Pozn. leden 201: diář je vyprodaný.

**********************************

Kde začít diářové vyprávění? U toho, jak mi tuhle chybějící položku zákaznice roky poptávaly a já odolávala, nebo u toho, že už skončila doba, kdy stačilo nechat ručně svázat dvacet kousků a bylo to vyřešené? Teď bych dvaceti diáři spíš asi hodně lidí naštvala. MANKAI Paper roste a tak jsem se letos poprvé odvážila nechat vyrobit pár stovek diářů v tiskárně, i když jsem se tomu ještě loni bránila.

Diáře jsou totiž hodně citlivé zboží.

Jak diáře neprodáte během půl roku, můžete si s nimi tak akorát vytapetovat. A jak jsem nedávno četla na jedné facebookové skupině, dobrý hospodář se pozná podle toho, že mu neutíkaj peníze. Napsal to pan Žufánek, majitel slavného rodinného lihovaru, a já od něj čtu jeho podnikatelské postřehy moc ráda. Vždycky to má hlavu a patu. Kromě toho, nejde po kvantitě, ale po kvalitě. A to je pro mne velmi inspirující.

Já si strašně nerada nechávám peníze utíkat. Proto jsem odkládala výrobu diářů na dobu, kdy si budu jistější. I když o jistotách se tento rok můžeme bavit opravdu stěží. Ale když jsem koukala na čísla a statistiky z prodejů, přeci jen jsem to zkusila.

Moje idea o diáři je už roky jasná (a dost náročná), ale u toho prvního jsem musela udělat z finančních důvodů opravdu velký kompromis, který jsem se ale vynasnažila elegantně vyvážit. První mankaí diář je tedy uvnitř skromně černobílý, bez papírů navíc. Najdete tam celý rok, státní svátky, základní jména. To je vše. Rozdělení je týdenní na každé dvoustraně. Vlevo pracovní dny, vpravo víkend a místo na poznámky.

Přesto ho můžete mít barevný a co je ještě lepší, můžete mít svůj diář naprosto unikátní a podle svých představ.

Podle svého životního příběhu.

Bohatě jsem se totiž vyřádila na nálepkách, které k diáři patří. Každý kousek obsahuje tři archy, kde najdete přes dvě stovky obrázků se symboly, nápisy, činnostmi, přírodními motivy. Proto jsem diář nazvala, že je ve stylu bullet journal. Na každý týden tak vychází minimálně čtyři samolepky a je jen na vás, jak s tímto faktem naložíte. Pokud si myslíte, že o nálepky přijdete, protože je zaberou dětské ručky, nebojte. Dají se koupit i zvlášť. Pořiďte je dětem samostatně a máte vystaráno.

Buďte tvůrci svého příběhu 2021.

Krásný prodloužený víkend přeje Myyna!

 

diar21_1

 

diar21_7

 

diar21_3

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.