Doprava ZDARMA při nákupu za 1500 Kč a více.

Dyzajn market Babí léto a Letenská místa, dvě pražské akce, kde MANKAI Paper nebude chybět

Praha, druhý víkend v září, několik nadupaných akcí. A MANKAI Paper bude u toho. To je ve zkratce popis tří dní v rozmezí 9.-11. 9. 2022.

Máte-li rádi Prahu, nákupy v malých lokálních obchodech, bistrech a kavárnách, chcete si pořídit něco nového a přitom ušetřit, nakoupit do školy, udělat si radost, sehnat dárek a toužíte po neokoukaných věcech, nenechte si ujít prodejní festivaly Letenská místa a Dyzajn market Babí léto.

 

 

Letenská místa

Už loňský první ročník dal laťku pěkně vysoko a my se těšíme, jaký bude letos. Letenská místa je prodejní sousedský festival na Letné a v přilehlých Holešovicích kolem stanice Vltavská.

Festival se koná 9.-11. 9., tedy od pátku do neděle. Nejen, že budeme mít otevřeno my, i všechny ostatní zúčastněné podniky, celé tři dny od 10 do 18 hodin, ale připraveny jsou slevy, dárky a soutěže. Každý obchod, restaurace i kavárna pro vás má něco speciálního. K tomu potřebujete mapku (podmínka) a pak už se můžete vydat po stopách letenských míst, sbírat razítka, užívat si nákupy se slevou, prostě se bavit. Budou to takové Dny Marianne, ale české, lokální, udržitelné a tím pádem zajímavější.

My jsme si připravili 15% slevu na všechno v kamenném obchodě, plus mankaí plátěnou tašku zdarma k nákupu za 500 Kč a více.

Pečlivě si přečtěte o celé akci na webu Letenských míst. K účasti potřebujete již zmíněnou mapku a pokud chcete vyhrát některý ze soutěžních balíčků, dozvíte se tam více. Událost na Facebooku najdete zde, Instagram tady.

 

 

Dyzajn market Babí léto

O víkendu 10.-11. 9. budeme i na Výstavišti s naším stánkem MANKAI Paper v rámci známé a oblíbené prodejní akce, která přináší malé české značky. Poslední Dyzajn market jsem absovovala před třemi lety a tak jsme napnuté, jestli si po takové době znovu získáme srdce zákazníků festivalu. Je to výzva.

Stánek budeme mít 2x2 m, takže ho čekejte nadupaný nejen našimi evergreeny, ale i novinkami, jako je třeba letošní kolekce Malý princ. A protože bude začátek září, nebudou chybět šanony, pořadače a sešity, abyste se na novou etapu vybavili krásně a stylově.

Otevřeno bude od 10 do 18 hodin.

Více info o zářijovém Dyzajn marketu, představení tvůrců i mapku areálu najdete v události na Facebooku a Instagramu Dyzajn marketu.

 

Co ještě potřebujete vědět?

Kdo vás přivítá na Dyzajn marketu a kdo bude v kamenném obchodě? Na Výstavišti se na vás bude těšit Markéta, která má jinak na starosti objednávky z eshopu, jež s láskou a pečlivostí balí v mankaím skladu vždy od pondělka do čtvrtka. Během Letenských míst najdete v kamenném obchodě jako obvykle mne, zakladatelku MANKAI Paper. Na obě z nás se můžete s důvěrou obrátit s jakýmkoliv dotazem či přáním.

Užijte si tedy festivalový víkend na plné pecky a stavte se u nás pro něco hezkého.

Vaše Myyna

 

 

A tady je malá ochutnávka, co si pro vás na obě akce připravujeme.