Prosím pozor, v sobotu 11. 6. je v kamenném obchodu zavřeno. Prázdninová otevírací doba: 1. - 10. 7. ZAVŘENO - dovolená, po zbytek prázdnin otevřeno po-st 11-16.

Jak vypadá MANKAI Paper diář na rok 2022?

Diář je pro mnohé velké téma už od půlky léta. Vybrat si diář je událost a rituál. Někdo vyhlíží netrpělivě tu svoji oblíbenou značku, někdo dlouho zvažuje a porovnává.

Letos jsme v MANKAI Paper přišli se stejným konceptem jako loni a i pro tentokrát jsem zvolila formát A5, i když podle zpětných vazeb z kamenné prodejny příští rok nejspíš zkusím nechat vyrobit i poloviční velikost. Do kabelky.

Diář 2022 je i letos s kroužkovou vazbou a s nálepkami. Uvnitř diáře jsou vložené dva archy samolepek a najdete na nich barevné dekorační kytičky a průsvitné černobílé. Samolepky vás nemusí nutně těšit jenom v diáři, dají se samozřejmě nalepit i jinam a využít jinak, než jen jako ozdoba stránek popsaných plány a termíny.

Náš diář 2022 má pevné desky, které zdobí zezadu i zepředu vzor Půlnoční zahrada. Rozdělení na dvoustraně je týdenní, při čemž vlevo jsou pracovní dny a vpravo víkend, plus půl stránky volného místa na poznámky. Každý den má dostatek prostoru na všechny důležité záznamy. Sama mám diář na pracovním stole a na konci roku ho vždy zavírám zcela zaplněný ne vždycky úhledným rukopisem. Řekněme si to na rovinu, diář je pro mne pracovní nástroj, který má hlavně dobře sloužit.

Pokud se rozhodnete diář 2022 koupit jako dárek, budete mít jistě radost z toho, že od nás přijde dárkově zabalený. Máme to hezké balení prostě rády. Aneb, jak mi napsala jedna milá zákaznice: "Při rozbalování diáře jsem si připadala, jako bych měla narozeniny." A z toho máme velkou radost. Naše mise byla splněna.

Ať už se letos rozhodnete pro jakýkoliv diář na příští rok, přejeme vám šťastnou ruku při výběru a děkujeme, pokud si vyberete jako průvodce rokem 2022 zrovna ten náš, rozkvetlý.

Myyna