Doprava ZDARMA při nákupu za 1500 Kč a více.

Změna otevírací doby studia

Jak už pár týdnů pozoruji dění v ulici, kde mankaí prodejní studio sídlí, došla jsem k názoru, že je potřeba upravit otevírací dobu. Dopoledne je v Heřmanově ulici vyloženě mrtvo a odpoledne se začínají rojit lidi jdoucí z práce nebo z procházky ve Stromovce, lidé, co se vydali pro kávu do protější kavárny Kumbál nebo na pivo do přilehlých bister s okénky. Malý Berlín ožívá odpoledne a je společenský.

Jsem si sama sobě šéfem, můžu tedy reagovat rychle a pružně.

Od 11. 5. proto měním otevírací dobu studia na pondělky od 13 do 19 hodin a středy od 13 do 19 hodin. Dopoledne obou dní věnuji klidnému a pečlivému zabalení objednávek, poledne pak řádnému naobědvání a odnesení objednávek do Zásilkovny. Zdá se to být ideálním rozložením pracovní doby ve studiu. Tak doufám, že se osvědčí.

Kdo byste měl pocit, že mám otevřeno málo a zbytek týdne proflákám, můžu vás ujistit, že dělám, kromě šití, stále všechno sama, a tak nemůžu mít otevřeno častěji a déle, neb zastávám několik důležitých funkcí najednou. A upřímně, volného času na flákání mi moc nezbývá, abych byla konkrétnější, nemám volný čas skoro žádný. Ale je to jen moje rozhodnutí, vyhovuje mi to, všechny moje práce mě baví a zatím netoužím po zaměstnancích. Obzvlášť ne teď, v tomhle fičáku, který proběhl a stále probíhá. Celkem jsem si oddechla, že v případě nejhoršího scénáře budu bita ukončením činnosti jen já a ne ještě někdo jiný, kdo by byl u mne zaměstnaný.

Studio v Heřmance návštěvy a nákupy potřebuje, proto prosím zajděte, pokud máte chuť a možnost. Udělá mi to radost. Sice není můj úsměv přes roušku vidět, ale věřte, že ho mám od ucha k uchu, když přijde zákazník. Táhnout celý byznys jen z e-shopu bylo poslední měsíc a půl extrémně náročné, teď už konečně smí malé kamenné prodejny otevřít a moji velkoobchodní partneři můžou brát moje zboží, což taky činí, ale zatím je to pozvolné. Kurzy v plném počtu jsou v nedohlednu, přestávám se orientovat ve vládních zákazech a velikostech prostoru, který musejí mít lidi na jednotlivých akcích mezi sebou, ale pokud jsem to pochopila dobře, stále ještě kurzy o osmi lidech nehrozí.

Mezitím se studio MANKAI Paper vylupuje do krásy. Už to tam nevypadá jako ve skladu a tak věřím, že se vám bude líbit.

V týdnu od 4. do 10. 5. bude otevírací doba ještě původní, tedy pondělí od 10 do 17 hodin a čtvrtek od 10 do 17 hodin.

Krásný prodloužený víkend přeji!

Myyna

P. S. Kdo do Heřmanky z jakéhokoliv důvodu nemůžete, jsem stále nesmírně vděčná za každou objednávku na e-shopu. Mimořádná loajalita mých zákazníků mě přenesla přes to nejhorší období a já si ještě navíc v tu šílenou dobu mohla díky tomu dovolit realizaci nového zboží a pokračování v rekonstrukci studia. O tom se mi na začátku března ani nesnilo. Proto ze srdce děkuji!

 

IMG_7198