Prosím pozor, od 22. 10. platí nová nařízení, která se týkají uzavření provozoven a já nemůžu garantovat výdejní místa Zásilkoven, proto je doprava možná pouze na adresu domů, za zvýhodněnou cenu, která odpovídá dopravě na výdejní místo Zásilkovny. Děkuji za pochopení.

Změna otevírací doby studia

Jak už pár týdnů pozoruji dění v ulici, kde mankaí prodejní studio sídlí, došla jsem k názoru, že je potřeba upravit otevírací dobu. Dopoledne je v Heřmanově ulici vyloženě mrtvo a odpoledne se začínají rojit lidi jdoucí z práce nebo z procházky ve Stromovce, lidé, co se vydali pro kávu do protější kavárny Kumbál nebo na pivo do přilehlých bister s okénky. Malý Berlín ožívá odpoledne a je společenský.

Jsem si sama sobě šéfem, můžu tedy reagovat rychle a pružně.

Od 11. 5. proto měním otevírací dobu studia na pondělky od 13 do 19 hodin a středy od 13 do 19 hodin. Dopoledne obou dní věnuji klidnému a pečlivému zabalení objednávek, poledne pak řádnému naobědvání a odnesení objednávek do Zásilkovny. Zdá se to být ideálním rozložením pracovní doby ve studiu. Tak doufám, že se osvědčí.

Kdo byste měl pocit, že mám otevřeno málo a zbytek týdne proflákám, můžu vás ujistit, že dělám, kromě šití, stále všechno sama, a tak nemůžu mít otevřeno častěji a déle, neb zastávám několik důležitých funkcí najednou. A upřímně, volného času na flákání mi moc nezbývá, abych byla konkrétnější, nemám volný čas skoro žádný. Ale je to jen moje rozhodnutí, vyhovuje mi to, všechny moje práce mě baví a zatím netoužím po zaměstnancích. Obzvlášť ne teď, v tomhle fičáku, který proběhl a stále probíhá. Celkem jsem si oddechla, že v případě nejhoršího scénáře budu bita ukončením činnosti jen já a ne ještě někdo jiný, kdo by byl u mne zaměstnaný.

Studio v Heřmance návštěvy a nákupy potřebuje, proto prosím zajděte, pokud máte chuť a možnost. Udělá mi to radost. Sice není můj úsměv přes roušku vidět, ale věřte, že ho mám od ucha k uchu, když přijde zákazník. Táhnout celý byznys jen z e-shopu bylo poslední měsíc a půl extrémně náročné, teď už konečně smí malé kamenné prodejny otevřít a moji velkoobchodní partneři můžou brát moje zboží, což taky činí, ale zatím je to pozvolné. Kurzy v plném počtu jsou v nedohlednu, přestávám se orientovat ve vládních zákazech a velikostech prostoru, který musejí mít lidi na jednotlivých akcích mezi sebou, ale pokud jsem to pochopila dobře, stále ještě kurzy o osmi lidech nehrozí.

Mezitím se studio MANKAI Paper vylupuje do krásy. Už to tam nevypadá jako ve skladu a tak věřím, že se vám bude líbit.

V týdnu od 4. do 10. 5. bude otevírací doba ještě původní, tedy pondělí od 10 do 17 hodin a čtvrtek od 10 do 17 hodin.

Krásný prodloužený víkend přeji!

Myyna

P. S. Kdo do Heřmanky z jakéhokoliv důvodu nemůžete, jsem stále nesmírně vděčná za každou objednávku na e-shopu. Mimořádná loajalita mých zákazníků mě přenesla přes to nejhorší období a já si ještě navíc v tu šílenou dobu mohla díky tomu dovolit realizaci nového zboží a pokračování v rekonstrukci studia. O tom se mi na začátku března ani nesnilo. Proto ze srdce děkuji!

 

IMG_7198

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.