Kurzy akvarelu

Kurzy akvarelu pod vedením výtvarnice Myyny, zakladatelky MANKAI Paper. Vhodné i pro začátečníky.

Během tří až čtyř hodin se seznámíte s krásnou technikou akvarelu, zarelaxujete si nad barvami a užijete si čas vyhrazený jen tak pro sebe.

V ceně tří až čtyřhodinového kurzu (záleží, jak se akce případně protáhne) jsou základní informace o akvarelu v tištěné podobě, které si budete moci vzít domů, zapůjčení tužek, štětců a studentských akvarelových barev Winsor&Newton, různé zrnitosti papírů, živé rostliny jako předloha k malování, občerstvení a moje znalosti.

Kurz je určen pro maximálně 6 osob, místo konání je zmíněno v názvu kurzu.

Vhodné i pro větší samostatné děti.

 
 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • Snapseed
  Kurz akvarelu pod vedením výtvarnice Myyny , zakladatelky MANKAI Paper. Vhodné i pro začátečníky. Čtvrtek 26. 9., od 18 do 22 hod. Místo konání - Praha 7, Letná, Kamenická ulice. Během tří až čtyř hodin se seznámíte s krásnou technikou...
  Dostupnost:Skladem 3 ks
  Kód:3294
 • SnapseedVyprodáno
  Kurz akvarelu pod vedením výtvarnice Myyny , zakladatelky MANKAI Paper. Vhodné i pro začátečníky. Sobota 14. 9., od 16 do 20 hod. Místo konání - Praha 7, Letná, Kamenická ulice. Během tří až čtyř hodin se seznámíte s krásnou technikou...
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3293
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.