Mýdlo Morning Rose

6087
Efekt lupa
  • 1 z 2

Morning Rose, vůně bez alrgenů, 90 g.

Poupata růží, vanilka, s jogurtem a hedvábím.


  • 140,50 Kč bez DPH
  • Skladem
170 Kč
Kategorie: Mýdla Nikko b.
 

Poupata růží a vanilka - bez alergenů
.


Mýdlo voní jako byste se ráno procházeli zahradou se záhony obsypanými poupaty růží. Květinový základ je tu zjemněný troškou vanilky. Jemná ženská vůně. Tato vůně je bez alergenů, takže je vhodná pokud Vás dráždí vonné složky v kosmetice.

Mýdlo s jogurtem, hedvábím a olivovým olejem.

Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se.


- bez palmového oleje
- s biosádlem z farmy Sasov, kde chovají zvířata s úctou
- lahodná plná vůně s vonnými i esenciálními oleji
- vůně bez alergenů
- s minerálními pigmenty

Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence.

Složení v češtině: zmýdelněné sádlo, zmýdelněný kokosový olej, zmýdelněný olivový olej, glycerin, zmýdelněný ricinový olej, voda, vonný olej, jogurt, hedvábí, minerální pigmenty.INGREDIENTS: SODIUM LARDATE, SODIUM CCOATE, SODIUM OLIVATE, GLYCERIN, SODIUM CASTORATE, AQUA, PARFUM, YOGURT, SERICA EXTRACT, CI77019, CI77891, CI77499, CI77816, CI7749.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.