V neděli 5. 12. je v kamenném obchodě zavřeno.

Mýdlo Sicilian Lemon

7164
Efekt lupa
  • 1 z 2

Solné mýdlo Sicilian Lemon.

Citrusy, rebarbora, s jogurtem a bambuckým máslem.


  • 140,50 Kč bez DPH
  • Skladem
170 Kč
Kategorie: Mýdla Nikko b.
 

Rebarbora, citron
.

Extra svěží vůně Vás přímo nabije energií. Příjemně štiplavý sicilský citron zjemňuje rebarbora, a dohromady tvoří pozitivní vůni vhodnou pro ženy i pro muže.

Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Výborná jsou například při zýšeném pocení, nebo v létě. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky.

Mýdlo s jogurtem, hedvábím a bambuckým máslem. Bez palmového oleje + vegetariánské. Na celé tělo, i pro problematickou pleť. 90g min.

Složení v českém jazyce: zmýdelněný kokosový olej, sůl, glycerin, zmýdelněné bambucké máslo, vonné oleje, voda, jogurt, hedvábí, minerální pigmenty, alergeny vonných olejů: limonene, amylcinnamal, citral, hexylcinnamal.INGREDIENTS: SODIUM COCOATE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, SODIUM SHEABUTTERATE, PARFUM, AQUA, YOGURT, SERICA EXTRACT, LIMONENE, AMYLCINNAMAL, CITRAL, HEXYLCINNAMAL, CI77019, CI77891, CI77492, CI77288

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.