První týden v srpnu se nebude expedovat z eshopu - dovolená. :) Balíčky půjdou naposledy 30. 7. a pak v pondělí 9. 8.

Pro pořádek

Otevírací doba:

po-čt 13-19 hodin

pá 11-16 hodin

 

Ceny dopravy jsou včetně balného. Pokud to není nezbytně nutné, tak nebalím do plastů. 

Balíky a balíčky odchází každé podělí a středu dopoledne.

Od hodnoty objednávky 1500 Kč/80 €  je doprava po ČR/SR ZDARMA! (Platí pro dopravu Zásilkovnou.)

Česká republika

  • Zásilkovna 55 Kč
  • PPL 100 Kč
  • Osobní vyzvednutí, otevírací doba po-pá 13-19 hodin. Kamenný obchod je na adrese Heřmanova 988/15, Praha 7. Nejbližší zastávka je Strossmayerovo náměstí nebo Veletržní palác, případně metro Vltavská. Storno nevyzvednutých objednávek po deseti pracovních dnech.
  • dobírka 35 Kč

 

Slovensko

  • Zásilkovna Slovensko 4 €
  • PPL 5,50 €

 

 

OBVYKLÉ DOTAZY

 

Když si vyberu balicí papír v tubusu a ostatní papíry bez tubusu, dáte mi všechny papíry do toho jednoho tubusu?

Ano, samozřejmě. Stačí si vybrat jen jeden tubus a všechny papíry v něm pak přijdou najednou. Do jednoho tubusu se pohodlně vejde cca 20 archů.

Stihnete mi doručit personalizované svatební blahopřání do toho a toho dne? (Prostě strašně rychle.)

Já jsem zpravidla velmi rychlá, ale za dopravce ručit nemůžu. Zatím s doručováním nebyly, až na výjimky, žádné problémy, ruku do ohně však za někoho jiného než za sebe nedám. Obvykle jsou ale balíčky na určené adrese do druhého až třetího dne od podání k dopravci.

Za jak dlouho svojí objednávku dostanu?

Na odeslání objednávky mám oficiálně 5 pracovních dní, protože jsem nejen prodejce, ale hlavně výtvarnice a produkční v jedné osobě.

Máte kamennou prodejnu nebo kde seženu vaše výrobky mimo e-shop?

Kamenná prodejna se nachází v Heřmanově ulici číslo 988/15 na Praze 7. Otevřeno je pondělí až pátek od 13 do 19 hodin.

Dáváte zboží do komise?

Zboží do komise nedávám, ale velmi ráda přijmu objednávku zboží s cílem prodat jej v kamenném obchodě. Faktura se čtrnáctidenní splatností je samozřejmostí. Vítám zájem obchodů nejen z Prahy a jsem připravena obchodníkům nabídnout zajímavé VO ceny. Napište mi přes formulář v odkazu Kontakty a určitě se domluvíme. Pro urychlení komunikace prosím přidejte info, zda jste nebo nejste plátci dph. Já plátce jsem, ale není to podmínka.

Jste plátce DPH?

Ano, jsem.

Zasíláte i do zahraničí a na Slovensko?

Na Slovensko zasílám, obchod je aktivovaný i pro platby v Eurech. Doprava je možná Zásilkovnou, případně smluvním dopravcem Zásilkovny. Po dohodě zasílám i jinam do zahraničí. Je potřeba ale počítat s vyšším poštovným.

Jaké individuální služby nabízíte a jaký je váš ceník?

Zakázky momentálně dělám jen velmi zřídka, protože už mne plně zaměstnává vlastní produkce. Pokud trváte na tom, že jenom já jsem ta pravá pro Váš nápad, napište mi na myyna@mankaipaper. Nezaručuji, že to vyjde, ale zkuste to. Originální akvarel na přání u mne stojí od 3 500 Kč výš, záleží na náročnosti. Přesnou kalkulaci jsem schopná dodat až po vaší specifikaci. S grafikou na zakázku jsem na tom stejně omezeně, avšak pokud se domluvíme, jednotná sazba za grafickou práci je 1000 Kč/hod bez dph.

Prodáváte k obrázkům i rámečky?

Ano, prodávám dřevěné magnetické lišty, které najdete zde.

 

 houby

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.