Prosím pozor, od 22. 10. platí nová nařízení, která se týkají uzavření provozoven a já nemůžu garantovat výdejní místa Zásilkoven, proto je doprava možná pouze na adresu domů, za zvýhodněnou cenu, která odpovídá dopravě na výdejní místo Zásilkovny. Děkuji za pochopení.

Pro pořádek

Prosím pozor, od 22. 10. platí nová nařízení, která se týkají uzavření provozoven a já nemůžu garantovat výdejní místa Zásilkoven, proto je doprava možná pouze na adresu domů, za zvýhodněnou cenu, která odpovídá dopravě na výdejní místo Zásilkovny. Děkuji za pochopení.

 

Ceny poštovného jsou včetně balného. Pokud to není nezbytně nutné, tak nebalím do plastů. Objednávky odesílám dvakrát týdně, v pondělí a ve středu. Pokud na objednávku velmi spěcháte, napište mi to prosím do poznámky při objednávání.

Od hodnoty objednávky 1500 Kč/80 €  je doprava po ČR/SR ZDARMA!

Česká republika

  • Zásilkovna 50 Kč
  • Doručení na adresu 75 Kč - doručení vybraným dopravcem na Vaši adresu prostřednictvím Zásilkovny
  • Osobní vyzvednutí - pouze při platbě předem. Provozovna je na adrese Heřmanova 988/15, Praha 7. Osobní vyzvednutí zaplacených objednávek vždy v pondělí a ve středu od 13 do 19 hodin. Nejbližší zastávka je Strossmayerovo náměstí nebo Veletržní palác, případně metro Vltavská
  • Dobírka 35 Kč, lze platit pouze hotovostí

 

Slovensko

  • Zásilkovna Slovensko 4 €
  • Doručení na adresu vybraným dopravcem 5 €

 

Německo

  • Deutsche Post - doručení na adresu prostřednictvím Zásilkovny 6,30 € (dobírkovné 7,70 €)

 

Velká Británie a Severní Irsko

  • Ryal Mail - doručení na adresu prostřednictvím Zásilkovny 6,80 £

 

OBVYKLÉ DOTAZY

 

Když si vyberu balicí papír v tubusu a ostatní papíry bez tubusu, dáte mi všechny papíry do toho jednoho tubusu?

Ano, samozřejmě. Stačí si vybrat jen jeden tubus a všechny papíry v něm pak přijdou najednou. Do jednoho tubusu se pohodlně vejde cca 20 archů.

Stihnete mi doručit personalizované svatební blahopřání do toho a toho dne? (Prostě strašně rychle.)

Já jsem zpravidla velmi rychlá a pravidelně objednávky odesílám každé pondělí a středu, ale za dopravce ručit nemůžu. Zatím s doručováním nebyly, až na výjimky, žádné problémy, ruku do ohně však za někoho jiného než za sebe nedám. Obvykle jsou ale balíčky na určené adrese do druhého až třetího dne od podání k dopravci.

Za jak dlouho svojí objednávku dostanu?

Odesílám pravidelně každé pondělí a středu, avšak na odeslání objednávky mám oficiálně 5 pracovních dní, protože jsem nejen prodejce, ale hlavně výtvarnice a produkční v jedné osobě.

Máte kamennou prodejnu nebo kde seženu vaše výrobky mimo e-shop?

Kamenná prodejna je v Heřmanově ulici číslo 988/15 na Praze 7. Osobní odběr zaplacených objednávek z e-shopu je možné každé pondělí a středu od 13 do 19 hodin, návštěvní doba prodejny je stejná. Kompletní výpis prodejců, kteří mají v nabídce mé zboží najdete na stránce Kontakty.

Dáváte zboží do komise?

Zboží do komise nedávám, ale velmi ráda přijmu objednávku zboží s cílem prodat jej v kamenném obchodě. Faktura se čtrnáctidenní splatností je samozřejmostí. Vítám zájem obchodů nejen z Prahy a jsem připravena obchodníkům nabídnout zajímavé VO ceny. Napište mi přes formulář v odkazu Kontakty a určitě se domluvíme. Pro urychlení komunikace prosím přidejte info, zda jste nebo nejste plátci dph. Já plátce jsem, ale není to podmínka.

Jste plátce DPH?

Ano, jsem.

Zasíláte i do zahraničí a na Slovensko?

Na Slovensko zasílám, obchod je aktivovaný i pro slovenské zákazníky. Doprava je možná buď poštou nebo Zásilkovnou, případně smluvním dopravcem Zásilkovny. Po dohodě zasílám i jinam do zahraničí. Je potřeba ale počítat s vyšším poštovným.

Jaké individuální služby nabízíte a jaký je váš ceník?

Pracuji sice na zakázku, ale velmi zřídka a to zpravidla v prvním čtvrtletí roku, protože zbytek už mi většinou nekompromisně zabere práce na vlastních produktech. A upřímně přiznávám, že i z toho důvodu si zakázky vybírám, abych si je užila a dělala je s radostí. Téma mi musí "sednout". Pokud máte pochybnosti o svojí nabídce, projděte si zde moji tvorbu a pokud se shoduje s Vaší vizí, klidně mi napište. Jestliže v mých motivech nevidíte nic, co byste rádi poptali, ušetřete svůj (i můj) čas a obraťte se prosím jinam.

Můžete u mne objednat například obrázek, cena za originální akvarel nebo perokresbu se podle náročnosti pohybuje mezi 1500 - 5000 Kč včetně DPH za velikost A4. V případě, že máte zájem o nějaký originál ode mne, očekávám, že se vám líbí můj styl, a že víte co dělám a jak to vypadá. Dále můžu nabídnout návrh a sazbu vizitek či letáčků. Návrh, grafická sazba a příprava k tisku stojí 850 Kč/hod. včetně DPH.

Prodáváte k obrázkům i rámečky?

Ne, rámečky k obrázkům neprodávám, ale můžu doporučit dřevěné rámečky z Bauhausu. Nejsou drahé, mají velký výběr barev a obrázky kryje sklo.

 

 houby

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.