Dovolená MANKAI Paper bude od 10. do 16. srpna.

Pro pořádek

Ceny poštovného jsou včetně balného. Pokud to není nezbytně nutné, tak nebalím do plastů. Objednávky odesílám dvakrát týdně, v pondělí a ve středu.

Od hodnoty objednávky 1500 Kč/80 €  je doprava po ČR/SR ZDARMA!

Česká republika

  • Zásilkovna 50 Kč
  • Doručení na adresu 75 Kč - doručení vybraným dopravcem na Vaši adresu prostřednictvím Zásilkovny
  • Osobní vyzvednutí - pouze při platbě předem. Provozovna je na adrese Heřmanova 988/15, Praha 7. Osobní vyzvednutí zaplacených objednávek vždy v pondělí a ve středu od 13 do 19 hodin. Nejbližší zastávka je Strossmayerovo náměstí nebo Veletržní palác, případně metro Vltavská
  • Dobírka 35 Kč, lze platit pouze hotovostí

 

Slovensko

  • Zásilkovna Slovensko 4 €
  • Doručení na adresu vybraným dopravcem 5 €

 

 

Po dobu koronavirové krize posílám jen po Česku a Slovensku.

 

Německo

  • Deutsche Post - doručení na adresu prostřednictvím Zásilkovny 6,30 € (dobírkovné 7,70 €)

 

Velká Británie a Severní Irsko

  • Ryal Mail - doručení na adresu prostřednictvím Zásilkovny 6,80 £

 

OBVYKLÉ DOTAZY

 

Když si vyberu balicí papír v tubusu a ostatní papíry bez tubusu, dáte mi všechny papíry do toho jednoho tubusu?

Ano, samozřejmě. Stačí si vybrat jen jeden tubus a všechny papíry v něm pak přijdou najednou. 

Stihnete mi doručit personalizované svatební blahopřání do toho a toho dne? (Prostě strašně rychle.)

Já jsem zpravidla velmi rychlá a odesílám do druhého dne od zaplacení objednávky, ale za dopravce ručit nemůžu. Zatím s doručováním nebyly, až na výjimky, žádné problémy, ale ruku do ohně za někoho jiného nedám. Nejrychleji zpravidla doručuje Zásilkovna a to do druhého až třetího dne, balíky odcházejí každý den dopoledne.

Za jak dlouho svojí objednávku dostanu?

Na odeslání objednávky mám 5 pracovních dní, protože jsem nejen prodejce, ale hlavně výtvarnice a výrobce v jedné osobě. Obvykle expedici stihnu do druhého pracovního dne, ale nemusí to tak být pokaždé. Balíky odcházejí každý den dopoledne.

Máte kamennou prodejnu nebo kde seženu vaše výrobky mimo e-shop?

Kamenná prodejna v Heřmanově ulici číslo 988/15 na Praze 7 je zatím v provizorním stavu, poněvadž je v rekonstrukci. Osobní odběr zaplacených objednávek z e-shopu je možné každé úterý od 14 do 18 hodin, návštěvní doba prodejny je stejná, tedy každé úterý od 14 do 18 hodin. Kompletní výpis prodejců, kteří mají v nabídce mé zboží najdete na stránce Kontakty.

Dáváte zboží do komise?

Zboží do komise nedávám, ale velmi ráda přijmu objednávku zboží s cílem prodat jej v kamenném obchodě. Faktura se čtrnáctidenní splatností je samozřejmostí. Vítám zájem obchodů nejen z Prahy a jsem připravena obchodníkům nabídnout zajímavou slevu z cen výrobků. Napište mi přes formulář v odkazu Kontakty a domluvíme se.

Jste plátce DPH?

Ano, jsem.

Zasíláte i do zahraničí a na Slovensko?

Na Slovensko zasílám, obchod je aktivovaný i pro slovenské zákazníky. Doprava je možná buď poštou nebo Zásilkovnou, případně kurýrem Zásilkovny. Po dohodě zasílám i jinam do zahraničí. Je potřeba ale počítat s vyšším poštovným.

Jaké individuální služby nabízíte a jaký je váš ceník?

Pracuji i na zakázku a cena se odvíjí od požadavků klienta. Můžete u mne objednat například obrázek, cena za originální akvarel nebo perokresbu se podle náročnosti pohybuje mezi 1500 - 5000 Kč včetně DPH za velikost A4. V případě, že máte zájem o nějaký originál ode mne, očekávám, že se vám líbí můj styl, a že víte co dělám a jak to vypadá. Dále můžu nabídnout návrh a sazbu vizitek či letáčků. Návrh, grafická sazba a příprava k tisku stojí 850 Kč/hod. včetně DPH.

Prodáváte k obrázkům i rámečky?

Ne, rámečky k obrázkům neprodávám, ale můžu doporučit dřevěné rámečky z Bauhausu. Nejsou drahé, mají velký výběr barev a obrázky kryje sklo.

 

 houby

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.