Pozor! Plánovaná dovolená 1. 2.-28.2. 2021. E-shop bude nedostupný 1. 2.-21. 2., kamenná prodejna bude zavřená 1. 2.-28. 2.

Pro pořádek

MÁME OTEVŘENO

Otevírací doba v kamenné prodejně:

Po-pá 13-19 hodin 

 

Ceny poštovného jsou včetně balného. Pokud to není nezbytně nutné, tak nebalím do plastů. 

Od hodnoty objednávky 1500 Kč/80 €  je doprava po ČR/SR ZDARMA!

Česká republika

  • Zásilkovna 50 Kč
  • Doručení na adresu 90 Kč - doručení vybraným dopravcem na Vaši adresu prostřednictvím Zásilkovny
  • Osobní vyzvednutí - pouze při platbě předem. Kamenná prodejna je dle nařízení zavřená. Osobní vyzvednutí uhrazených objednávek je možné vždy v pondělí a ve středu od 13 do 19 hodin. Provozovna je na adrese Heřmanova 988/15, Praha 7. Nejbližší zastávka je Strossmayerovo náměstí nebo Veletržní palác, případně metro Vltavská.
  • dobírka 35 Kč

 

Slovensko

  • Zásilkovna Slovensko 4 €
  • Doručení na adresu vybraným dopravcem 5 €

 

OBVYKLÉ DOTAZY

 

Když si vyberu balicí papír v tubusu a ostatní papíry bez tubusu, dáte mi všechny papíry do toho jednoho tubusu?

Ano, samozřejmě. Stačí si vybrat jen jeden tubus a všechny papíry v něm pak přijdou najednou. Do jednoho tubusu se pohodlně vejde cca 20 archů.

Stihnete mi doručit personalizované svatební blahopřání do toho a toho dne? (Prostě strašně rychle.)

Já jsem zpravidla velmi rychlá a pravidelně objednávky odesílám každé pondělí a středu, ale za dopravce ručit nemůžu. Zatím s doručováním nebyly, až na výjimky, žádné problémy, ruku do ohně však za někoho jiného než za sebe nedám. Obvykle jsou ale balíčky na určené adrese do druhého až třetího dne od podání k dopravci.

Za jak dlouho svojí objednávku dostanu?

Odesílám pravidelně každé pondělí a středu, avšak na odeslání objednávky mám oficiálně 5 pracovních dní, protože jsem nejen prodejce, ale hlavně výtvarnice a produkční v jedné osobě.

Máte kamennou prodejnu nebo kde seženu vaše výrobky mimo e-shop?

Kamenná prodejna se nachází v Heřmanově ulici číslo 988/15 na Praze 7.

Dáváte zboží do komise?

Zboží do komise nedávám, ale velmi ráda přijmu objednávku zboží s cílem prodat jej v kamenném obchodě. Faktura se čtrnáctidenní splatností je samozřejmostí. Vítám zájem obchodů nejen z Prahy a jsem připravena obchodníkům nabídnout zajímavé VO ceny. Napište mi přes formulář v odkazu Kontakty a určitě se domluvíme. Pro urychlení komunikace prosím přidejte info, zda jste nebo nejste plátci dph. Já plátce jsem, ale není to podmínka.

Jste plátce DPH?

Ano, jsem.

Zasíláte i do zahraničí a na Slovensko?

Na Slovensko zasílám, obchod je aktivovaný i pro slovenské zákazníky. Doprava je možná buď poštou nebo Zásilkovnou, případně smluvním dopravcem Zásilkovny. Po dohodě zasílám i jinam do zahraničí. Je potřeba ale počítat s vyšším poštovným.

Jaké individuální služby nabízíte a jaký je váš ceník?

Pracuji sice na zakázku, ale velmi zřídka a to zpravidla v prvním čtvrtletí roku, protože zbytek už mi většinou nekompromisně zabere práce na vlastních produktech. A upřímně přiznávám, že i z toho důvodu si zakázky vybírám, abych si je užila a dělala je s radostí. Téma mi musí "sednout". Pokud máte pochybnosti o svojí nabídce, projděte si zde moji tvorbu a pokud se shoduje s Vaší vizí, klidně mi napište. Jestliže v mých motivech nevidíte nic, co byste rádi poptali, ušetřete svůj (i můj) čas a obraťte se prosím jinam.

Můžete u mne objednat například obrázek, cena za originální akvarel nebo perokresbu se podle náročnosti pohybuje mezi 1500 - 5000 Kč včetně DPH za velikost A4. V případě, že máte zájem o nějaký originál ode mne, očekávám, že se vám líbí můj styl, a že víte co dělám a jak to vypadá. Dále můžu nabídnout návrh a sazbu vizitek či letáčků. Návrh, grafická sazba a příprava k tisku stojí 850 Kč/hod. včetně DPH.

Prodáváte k obrázkům i rámečky?

Ne, rámečky k obrázkům neprodávám, ale můžu doporučit dřevěné rámečky z Bauhausu. Nejsou drahé, mají velký výběr barev a obrázky kryje sklo.

 

 houby

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.