21.-22. 9. budu mít na piazzetě u Národního divadla stánek v rámci Dyzajn marketu.

Recenze

Recenze a reference od zákaznic vybrané z recenzí na fb stránce Mankai Paper by Myyna:

kytky

Anna H. *****

"Poklady z dílny By Myyna jsou prostě pohlazením na duši! Je báječné, že jsou lidé, kteří se s takovou péčí a citem věnují krásným, hmatatelným, voňavým "papírovým radostem" - tolik poetiky a osvěžení do každodenního života! Nakoupila jsem sice především jako dárečky, ale už vidím, že "potřebuji" i pro sebe:) Parádní nápady (aneb místo poštovního holuba možno poslat přátelům třeba sýkorku s osobním psaním:)), něha i výstižná zkratka... a v neposlední řadě péče do posledního detailu (och, to balení!), rychlá a příjemná komunikace... prostě radost! Děkuji a přeji krásný další rozlet a spoustu nás spokojených zákazníků. :)"

 

Terka *****

"Nejen že naprosto ujíždím na By Myyna výrobcích, ale ještě mě velice těší vyřízení e-shopové objednávky. O každém kroku jsem milými a i graficky hezkými e-maily informována. Není třeba se strachovat, zda dorazily peníze, zda byla zásilka odeslána a jestli už cestuje apod., protože o všem jste informováni. Navíc zásilka dorazí krásně a bezpečně zabalená. Veškeré výrobky ve mně vzbuzují klid a krásné pocity. Děkuji za to!"

 

Jitka P. *****

"Krásná a precizní práce. Něžné kytičky, praktické výrobky! Rozvrh hodin, poznámkový blok - radost používat! Markéta je moc milá, pečlivá a je vidět, že vše vytváří s láskou a pečlivostí. Držím palce!"

 

Zuzka G. *****

"Vše z dílny By Myyna je naprosto dokonalé. Rozbalovat balíček bylo úplně pohlazení pro duši i oči.
Moc doporučuji!"

 

Eva V. *****

"Jsem nadšená z celé zásilky, tady se přání plní skoro dřív než je člověk vysloví
Budu se vracet a moc doporučuju!"

 

Inka *****

"Ohromně talentovaná umělkyně se skvělým minimalistickým stylem, ale přitom jsou ty obrázky/ilustrace třeba i velice detailní (což mi hlava nebere), ale co mi přijde taky hodně důležité - vyzařuje z nich láska k malbě.
Věřím, že věci přejímají energii, kterou do nich někdo vložil, a mít na zdi obrázek od Myyny prostě zahřeje u srdce.
Navíc pro mě je to poprvé, co jsem narazila na obrázky, na které se vydžím dívat neskutečně dlouho a neokoukají se mi! Vlastně to jsou první obrázky, které jsem si cíleně koupila s tím, že si je dám na zeď a budu je tam dlouho mít.
V neposlední řadě musím ocenit, že se mi líbí i výběr druhů papírů apod., což také hraje roli - kolikrát může bý hezký obrázek, ale dá se na špatný papír a prostě to nevyzní....tady je vidět, že Myyna má jasnou představu jak má konečný výsledek vypadat a ošéfuje si všechny věci od A do Z - i za to klobouk dolů, protože je jedna věc něco namalovat, ale druhá to dotáhnout do konce konečného tak, aby výsledek byl perfektní aniž by z toho člověk zešedivěl (což by se mě zaručeně stalo).
Jo, a narozdíl od jiných umělců (i z jiných oblastí umění) je Myyna očividně takřka renesanční člověk, neb neopomíjí business stránku věci a ten customer service je fakt excelentní - bleskurychlejší komunikaci nezažijete.
Suma sumárum - za mě jasná volba na všechny věci malované!"

 

Lucie L. *****

"Absolutní nadšení. By Myyna vytváří přesně to, co naprosto lahodí mému oku a duši a je to přesně to, co jsem vždy hledala. Nehledě na úžasné jednání, rychlé dodání a celkově skvělý přístup. Děkuji!"

 

Ivana L. *****

"Koupila jsem pexesa, magnetky a zatím 2 obrázky, jsem nadšená, vše krásné."

 

Jarka K.*****

"Moc děkuji za krásné zboží i přibalený dárek, který udělal velkou radost Přeji hodně inspirace a radosti z tvorby."

... více recenzí na fb stránce By Myyna

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.