Prosím pozor, od 22. 10. platí nová nařízení, která se týkají uzavření provozoven a já nemůžu garantovat výdejní místa Zásilkoven, proto je doprava možná pouze na adresu domů, za zvýhodněnou cenu, která odpovídá dopravě na výdejní místo Zásilkovny. Děkuji za pochopení.

Voskované ubrousky

Ubrousky napuštěné včelím voskem jsou ekologickou alternativou potravinových fólií a mikrotenových sáčků. Ručně voskované ubrousky jsou šetrné k přírodě, při správném zacházení vydrží mnoho měsíců a k tomu krásně voní. Ubrousky jsou napuštěné voskem od českých včel. Nehodí se na skladování masa, citrusové dužiny (chová se jako kyselina) a ryb. Ubrousky se udržují oplachováním ve vlažné vodě, nikdy je neperte v pračce a nevystavujte vysokým teplotám (vosk taje). Když je vosk na ubrousku už po vícero používání popraskaný, můžete ho sjednotit žehličkou přes pečicí papír (ten mějte při žehlení z obou stran ubrousku).

 

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.