Chci balicí papíry srolovat, ne poskládat - platí pouze při koupi balicích papírů a ročního kalendáře

6399
Efekt lupa
  • 1 z 2

"Chci balicí papíry srolovat, ne poskládat" je služba a produkt zároveň. Pokud jste se rozhodli, že chcete balicí papíry bez přehnutí, stačí si dokoupit obal. Platí pouze, když kupujete balicí papíry nebo roční kalendář, samostatně tubusy neprodáváme.

Do jednoho tubusu se pohodlně vejde cca 15 balicích papírů.

Jestli to bude krabice nebo tubus, to už rozhodujeme my dle zbytku objednávky, resp. velikosti ostatních objednaných produktů. Pokud tedy dokoupíte obal, vaše balicí papíry budou každopádně srolované, ať už v krabici nebo v tubusu.

Proč máte u srolovaných papírů platit za obal, když u složených byste za něj neplatili? Správná otázka! Je to proto, že srolované archy A1 (841x594 mm) a A2 vyžadují opravdu velkou krabici nebo kartonový tubus, obvykle v ceně od 30 do 50 Kč. Kdežto kartonová obálka na složené papíry a případný zbytek produktů, které jste si objednali, stojí polovinu a samozřejmě, když to jde, používáme na běžné malé balení i použité obaly. A proto je nemusíte platit.

Pozor na obal se nevztahuje slevový kupón.


  • 33,06 Kč bez DPH
  • Skladem
40 Kč
Kategorie: Balicí papír
 

"Chci balicí papíry srolovat, ne poskládat" je služba a produkt zároveň. Pokud jste se rozhodli, že chcete balicí papíry bez přehnutí, stačí si dokoupit obal. Platí pouze, když kupujete balicí papíry nebo roční kalendář.

Do jednoho tubusu se pohodlně vejde cca 15 balicích papírů.

Jestli to bude krabice nebo tubus, to už se rozhodne dle zbytku objednávky, resp. velikosti ostatních objednaných produktů. Pokud tedy dokoupíte obal, vaše balicí papíry budou každopádně srolované, ať už v krabici nebo v tubusu.

Proč máte u srolovaných papírů platit za obal, když u složených byste za něj neplatili? Správná otázka! Je to proto, že srolované archy A1 (841x594 mm) vyžadují opravdu velkou krabici nebo kartonový tubus, obvykle v ceně od 30 do 50 Kč. Kdežto kartonová obálka na složené papíry a případný zbytek produktů, které jste si objednali, stojí polovinu a samozřejmě, když to jde, používáme na běžné malé balení i použité obaly. A proto je nemusíte platit.

Pozor na obal se nevztahuje slevový kupón.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: