Kamenná prodejna

Malou kamennou prodejnu, která slouží i jako sklad a dílna značky MANKAI Paper, najdete na adrese Heřmanova 988/15, Praha 7.

Obchod je otevřen každé pondělí a středu (ve státní svátky je zavřeno) od 13 do 19 hodin.

Pokud nejste z Letné, dostanete se ke mne nejlépe tramvají nebo metrem. Nejbližší zastávky jsou Vltavská, Veletržní palác a Strossmayerovo náměstí. Pro zaparkování dobře poslouží nedaleké OC Stromovka, kde jsou dvě hodiny parkování zdarma.

Je něco, co v kamenné prodejně nenajdete?

Ano, ne všechny obrázky k zarámování mám na prodejně. Pokud si chcete být jisti, udělejte si objednávku zde na e-shopu a zvolte osobní odběr. Textil také na prodejně z větší části není, neboť se nejvíc prodává na e-shopu. Proto také doporučuji objednávku předem. Poslední věc, kterou v obchodu nenajdete, jsou originály akvarelů. Jinak je sortiment kompletní.

Proč je obchod otevřen tak málo?

Ačkoliv značka budí dojem několikačlenného týmu, je obstarávána pouze jednou osobou, tedy mnou a to v nejbližší době nebudu nijak měnit. Jsem zároveň výtvarnice a kreativec, který se naplno věnuje produkci výrobků pro MANKAI Paper a proto není v mých silách mít otevřeno v obchodě častěji. Rozkvetlý papír je prostě výjimečná a srdcem tvořená záležitost.

Těším na vaši návštěvu!

Myyna

 

IMG_1035 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.