Prosím pozor, od 22. 10. platí nová nařízení, která se týkají uzavření provozoven a já nemůžu garantovat výdejní místa Zásilkoven, proto je doprava možná pouze na adresu domů, za zvýhodněnou cenu, která odpovídá dopravě na výdejní místo Zásilkovny. Děkuji za pochopení.

Kytky celý rok

Květiny jsou Myyny, a tedy i MANKAI Paper, hlavním motivem. Proto Rozkvetlé papírnictví. MANKAI Paper je v překladu Rozkvetlý papír. Ráda sleduji Myyny a "mankaí" stories na Instagramu. Nejen kvůli mé vášni pro zvuk, kdy se probírá taštičkami do celofánu balenými, ale také pro krásu přírody, kterou často sdílí. Listy, větvičky, květy, plody, v jakékoliv jejich podobě...svěží a barevné, podzimní - dávno suché a přesto pořád neuvěřitelně zajímavé, taky zmrzlé v jejich nejkřehčí podobě. Čím dál víc mě to nutí dívat se kolem sebe pozorněji. Zjišťuji, kolik krásy můžeme vidět i v jiných ročních obdobích, než je jaro a léto, kdy tu nádheru kolem bereme jako samozřejmost, že i v zimě najdeme spoustu nejrůznější flóry, která na první pohled sice vypadá, že má svou chvilku slávy už pár týdnů za sebou...než se podívám podruhé a dám jí šanci.

 

3    

 

Zkuste vyrazit na procházku, hned teď, nasaďte čepici, rukavice, do kapsy zahradnické nůžky a s sebou plátěnou tašku na úlovky. Zlatý důl bývá velmi často škarpa u cesty a jí podobná zaplevelená místa, další moje sázka na jistotu je blízko polí a lesů, tam, kde je v sezóně špatná dostupnost pro sekačky ;). Z takového sběru pak vytvoříte originální dekoraci, ať už do vázy nebo suché stonky a stébla trav přimotáte do věnce. Nic vás doma nepotěší tolik, jako vlastnoručně vyrobená nádhera, to mi věřte. Nestojí ani korunu a relax i úspěch je zaručen.

Olív

 

2    5
 

4       1

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.