Prosím pozor, od 22. 10. platí nová nařízení, která se týkají uzavření provozoven a já nemůžu garantovat výdejní místa Zásilkoven, proto je doprava možná pouze na adresu domů, za zvýhodněnou cenu, která odpovídá dopravě na výdejní místo Zásilkovny. Děkuji za pochopení.

Valentýn

Den svatého Valentýna je lidmi vnímán různě, někdo ho slaví a někdo by ho nejraději z kalendáře vymazal. Každý rok se vedou debaty o tom, jakou má vlastně u nás v zemi tradici, že my přece odjakživa máme svůj 1. Máj. Ať utkání únor versus květen rozsekne někdo jiný, my vám z celého srdce přejeme, ať máte lásku každý den v roce, ať už je Karla, Václava nebo Valentýna. Ať máte důvod se radovat a obdarovávat maličkostmi, psát si vzkazy a psaníčka, překvapovat se a těšit každičký den!


Pokud se rozhodnete potěšit vámi milovanou bytost originálním blahopřáním, podívejte se do nabídky v e-shopu, kde si můžete vybrat motiv dle vašeho gusta a nechat vytisknout personalizované přání. Řekněte sami, co je víc než dostat blahopřání „na míru“?!

Srdíčka jsou poskládána mankaího balicího papíru podle návodu z Pinterestu tady a tady.

Olív

 

      valentyn1_1      valentyn2_1

 

 

P2020123      P2020126

 

P2020132

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.